עבור אנשים רבים בעלי בתים פרטיים, גינת הבית היא אחד החלקים היפים והמטופחים ביותר בבית, ובצדק – הגינה מעניקה לנו מקום מפלט ירוק ופסטוראלי מהבית והשגרה שלנו. מרביתנו חיים בערים או עיירות שונות, ורואים רוב היום בעיקר בטון ומבנים מול העיניים. לכן, מנוחה רגועה בגינת הבית הירוקה שלנו מהווה אפשרות אטרקטיבית ומושכת עבור מי שמסיים יום עבודה קשה…

 

כך, ניתן למצוא אביזרים ושיטות רבות בהן נוקטים בעלי גינות פרטיות, על מנת לעצב ולאבזר את הגינה שלהם באופן אופטימאלי. פתרונות כמו דשא סינטטי או צמחייה המותאמת לתנאי הסביבה והאקלים הארץ ישראליים ניתן למצוא כיום בכל גינה פרטית כמעט, כאשר דשא סינטטי ניתן למצוא גם בלא מעט גינות ציבוריות.
מלבד דשא סינטטי וכד' ישנם עוד פיתרונות מודרניים העושים שימוש מבורך בטכנולוגיה המתקדמת של ימינו על מנת לספק פיתרון אטרקטיבי לגינת הבית. דוגמה מצוינת לכך היא מוצר חדש יחסית, הנקרא "אבן עץ".

אבן עץ ודשא סינטטי – לגינה המודרנית המושלמת

"אבן עץ" הוא שם כללי לסדרה של מוצרים אשר פותחו לאחרונה, המיוצרים בישראל ומספקים פיתרון נוח ביותר למצבים רבים בגינה. הכוונה היא בעיקר לאבני מדרך ותוחמים מסוגים כאלו ואחרים, אשר נראים כמו עץ אמיתי לכל דבר ועניין, אך בפועל עשויים מבטון וחומרים ממוחזרים שונים, המעניקים להם עמידות גבוהה לאורך שנים רבות, וכמובן שגם תורמים לסביבה באמצעות תעשיית המחזור.
אבן עץ ניתן למצוא כבר בגינות רבות בארץ, כאשר סביר להניח כי גם אתם נתקלתם כבר בגינה או שניים המתהדרת במוצרי אבן עץ, גם אם לא ידעתם לזהות אותם בזמנו. ניתן להשתמש בתוחמים שונים העשויים מאבן עץ על מנת לסגור או לתחום חלק בגינה (למשל – ארגז החול של הילדים, ערוגה של צמחים מסוימים, טראסות וכד'…), או אפילו על מנת לייצר שבילים נוחים, יציבים ונעימים לדריכה בגינה שלנו.

אבן עץ היא בעצם הדשא הסינטטי של תחום התוחמים, המגדרים ואבני המדרך. מדובר בפיתרון סינטטי ומלאכותי אשר מרגיש כמו הדבר האמיתי, ועל הדרך מסייע לנו לשמור על איכות הסביבה ומציע לנו יתרונות רבים שבעץ אמיתי אין (למשל – הימנעות מסיבי עץ אשר יכולים להיות מאוד לא נעימים כאשר ננעצים בכף הרגל שלנו, עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים וכד'…).

"אבן עץ" מהווה כאמור פתרון מודרני ואטרקטיבי ביותר לגינת הבית, מכל בחינה שלא מסתכלים על זה. לפרטים נוספים, מחירים ואפשרויות שונות היכנסו לקישור, וגלו את העולם הנפלא של אבן עץ.
אבן עץ ראשי

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן