דק סינטטי מחיר

2 בנובמבר 2017מאמרים

דק סינטטימאיכות נהנים לאורך זמן!

דק סינטטי הוא מוצר פרמיום, 100% אקולוגי, המופק מעץ ממוחזר ופולימר בתוספת ציפוי מגן מפני סדקים, חרקים, רטיבות, עובש, פטריות, התנפחויות, ועוד.
הוא מתאים לחלל החוץ, ולתנאי האקלים הישראלי, נוגד התלקחות ומונע החלקה, הוא הופך להיות החיפוי המועדף בחצרות, מרפסות, כניסות וסביב בריכות.

דגשים לרכישה של דק סינטטי


רכישה של דק סינטטי היא רכישה לטווח ארוך, לפחות ל25 שנה, ולכן מומלץ להעדיף את המוצרים, שעברו את מירב הבדיקות, וקיבלו תווי תקן, אשר מבטיחים את יעילותם ושמירתם כחדשים לאורך זמן.

מחיר דק סינטטי


דק סינטטי מחיר שוק עומד על טווח של בין 300-450 לחומרים בלבד, לא כולל ההתקנה. המחירים אינם קבועים, כמו מחיר של מוצר גלם קלאסי: אלומיניום, מתכת ו/או עץ, עקב עלויות ייצור, עלויות הובלה, עלויות התקנה, והשוני בין המפיצים השונים.
המחיר בהחלט משקף את איכות הדק, שתבוא לידי ביטוי בהצלחה מבחני עמידות לאש, תנאי אקלים, מים, ושמירה על מראה טבעי וחדיש לאורך זמן.

מהם מרכיבי המחיר של המוצר?


כאשר מתייחסים לדקים סינטטיים מחירים יהיו מורכבים מסך החלקים המרכיבים את רצפת הדק, שכן לא רק שיש לחשב את עלות הלוחות הפולימריים PE בשילוב עץ ממוחזר, אלא גם את המצע עליו מונח הדק , יריעות המונעות נביטה של צמחיה, קונסטרוקציה ליישור הקרקע, ביטונים,  ברגים, מחברים ופחת בשטח.
להתרשמות מקטלוג: דקים סינטטיים באתר של "פשוט ירוק" : https://goo.gl/qnC7DQ

"פשוט ירוק" יבוא, פיתוח, שיווק והתקנה של דשא סינטטי ודק סינטטי, תאורה סולארית, משטחי בטיחות ועוד.

השאירו תגובה