בריכות כאלו ואחרות, בין אם מדובר בבריכת השחייה העירונית ובין אם בבריכת ילדים קטנה בחצר הבית, מצריכות מאיתנו תחזוקה שוטפת ותשומת לב לאורך מרבית חודשי השנה. גם בחודשים בהם הבריכה שבחצר ביתנו אינה פעילה עלינו לקחת בחשבון כי יש לטפל במים העומדים, לתחזק מדי כמה שבועות את מערכת המשאבות ולבצע עוד כמה וכמה פעולות תחזוקה שונות אשר עשויות לעלות לא מעט כסף, ולגזול לא מעט זמן.


עבור בעלי בריכות פרטיות בחצר הבית, על מנת להביא את הוצאות התחזוקה למינימום, כמו גם את הזמן המוקדש לתחזוקה השוטפת של הבריכה, כדאי להיעזר באביזרים שונים אשר פותחו בשנים האחרונות, חלם במיוחד עבור תחום הבריכות וחלקם עבור תחומים אחרים. דשא סינטטי מהווה דוגמה מצוינת למוצר נוי פופולארי אשר מגיע בכלל מעולם הגינון ועיצוב הגינות (נועד לחקות דשא אמיתי), אך מהווה פיתרון מושלם גם בעולם הבריכות.
כפי שגילו לא מעט מנהלים של בריכות ציבוריות ובעיקר בעלי בריכות פרטיות, ניתן לראות כיום במרבדי דשא סינטטי מחיר משתלם וכדאי ביותר במסגרת התפעול והתחזוקה השוטפת של בריכת השחייה. כפי שמיד נראה, מדובר בפתרון כלכלי, נוח, אסתטי ואף בטיחותי.

 

דשא סינטטי במחיר משתלם – אינספור יתרונות וכמעט ללא חסרונות

ניתן לומר כי היתרונות של דשא סינטטי במסגרת עולם בריכות השחייה הפרטיות עולים בהרבה על החסרונות. למעשה, כמעט ולא ניתן למנות חסרונות אמיתיים, בעוד היתרונות נמנים על מגוון תחומים שונים.

נתחיל בתחום החשוב מכולם – בטיחות. כולנו רוצים להבטיח כי הילדים שלנו לא יפצעו ויחליקו בקרבת בריכת השחייה שבחצר הבית. תאונות החלקה שונות הן נפוצות ביותר בקרבת בריכות שחייה, וכאשר מדובר בבריכה הפרטית שבחצר הבית שלנו שם אין מציל בכל רגע נתון, עלינו להיות זהירים אף יותר ולוודא כי סביבת הבריכה הינה בטוחה יחסית. דשא סינטטי מהווה פתרון מצוין לבעיית ההחלקות בקרבת הבריכה. מדובר במשטח מחוספס אשר ניתן לרוץ עליו עם רגליים רטובות בלי להחליק. מרבדי הדשא הסינטטי מותקנים בצורה המאפשרת ניקוז של מים, כך שאין מה לחשוש יותר מדי מהצפות וכד'.

תחום חשוב נוסף הוא כמובן התחום הכלכלי. תחזוקה שוטפת של בריכת שחייה פרטית עלולה להוות הוצאה מתמדת ומכבידה, ואף להצטבר לסכומים גבוהים במיוחד בחישוב שנתי. מרבדי דשא סינטטי מסייעים לנו במקרה זה, שכן מדובר פחות או יותר בהוצאה חד פעמית בעת רכישתם והתקנתם, כאשר לאחר מכן כמעט ולא נידרש להשקיע זמן, כסף או מאמץ בתחזוקה נוספת.

וכמובן שגם מבחינה אסתטית מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד. המראה הירוק והטבעי של מרבדי הדשא הסינטטי מחקים בצורה מוצלחת במיוחד את הדשא האמיתי, ומעניקים תחושה של גינה פורחת וירוקה.

לסיכום – מרבדי דשא סינטטי בקרבת בריכת השחייה הפרטית שלכם מהווים פתרון אולטימטיבי מכל הבחינות, מצריכים תחזוקה מינימאלית ומעניקים תועלת מקסימאלית.

דשא סינטטי לבריכות פרטיות בצימרים

בשנים האחרונות הביקוש לצימרים ובתי אירוח עם בריכה פרטית בעלייה מתמדת, תחזוקה של בריכת שחייה עלולה להיות הוצאה מכבידה מאוד במיוחד כשמדובר בעסק קטן.

מעבר לעיצוב והמראה היוקרתי של מרבדי הדשא הסינטטיים מדובר בהפחתה משמעותית בהוצאות התחזוקה, מלבד הוצאות הרכישה וההתקנה לא נדרש מכם יותר השקעת זמן, כסף ותחזוקה שוטפת. לעומת הדשא הטבעי הדורש תחזוקה שוטפת, השקייה, כיסוח הדשא ושמירה מפני האקלים שעלול לפגוע בו או להרוס אותו.

דשא סינטטי לבריכות ילדים בגינת הבית

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן