דשא סינטטי, הוא סוג של דשא העשוי מסיבים סינטטיים המיועדים להיראות ולהרגיש (ככל הניתן) כמו דשא אמיתי. 

סוג זה של דשא הפך במרוצת השנים לפופולרי יותר ויותר, זאת כיוון שהוא איננו דורש השקיה, כיסוח או דישון כמו מקבילו הוותיק יותר – הדשא הטבעי. 

כמו מוצרים אחרים בשוק, אדם המחפש אחר דשא סינטטי יכול לפגוש במגוון רחב של סוגים ודגמים משתנים. ישנם סוגי דשא סינטטיים הנחשבים איכותיים ומחיריהם בהתאם, וישנם סוגי דשא סינטטיים זולים. אך כיצד נוכל לשים את האצבע ולהבחין בין איכות כזו או אחרת? 

אם חיפשתם אחר דשא סינטטי הכי זול ופגשתם במקרה במאמר המידע שלנו, אנו בצוות 'פשוט ירוק' ממליצים לכם לעצור לעוד רגע אחד, לעיין במידע שלהלן, ולהכיר את הנושא לעומק. כאן תגלו האם דשא זול פירושו דשא משתלם.

דשא סינטטי הכי זול: מה חשוב לדעת?

בהתלבטות שבין דשא סינטטי זול לבין דשאים המוצעים במחירים גבוהים יותר, ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. 

בדרך כלל, דשא מלאכותי זול יותר, עשוי מחומרים באיכות נמוכה, דבר שיקבל ביטוי בעמידות ירודה ותוחלת חיים קצרה שתצריך את החלפתו. 

בטיחות – יש לקחת בחשבון שעל מנת להוזיל את המוצר חוסכים לפעמים בדברים חשובים כמו מעכבי בעירה והפחתת רעלים ומתכות כבדות . 

בנוסף, דשא סינטטי זול, עשוי להיות בעל מראה פחות מציאותי.

לגבי התחושה – בואו נודה על האמת, ההבדלים במגע שבין דשא סינטטי לבין דשא טבעי תמיד יתקיימו. אולם ככל שחומר הגלם הוא באיכות ירודה יותר, כך התחושה עשויה להיות פחות נעימה.

פרמטרים לבדיקה בעת קניית דשא סינטטי 

חשוב לעשות את המחקר ולהשוות בין סוגים ומותגים שונים בטרם ביצוע הרכישה:

פרמטרים אלו כוללים את גובה הדשא, הצפיפות (מספר התפרים +  כמות סיבים יש במ"ר), התחתית של מרבדי הדשא הסינטטי (כלומר: איזה חומר משמש כדי להחזיק את הסיבים במקומם), DTEX – משקל הסיב ובאופן כללי משקל המרבד למ"ר יכול גה הוא להעיד על איכות המוצר.

דשא סינטטי העשוי מחומר גלם איכותי מקבל ביטוי נוסף שאיננו גלוי לעין; הקפידו לוודא כי מדובר בדשא שאיננו פולט מתכות כבדות ורעלים כתוצאה מקרינת השמש. בחברת פשוט ירוק אנו שמחים להציע ללקוחותינו דשאים סינטטיים שעברו בהצלחה את בדיקת 562 מטעם מכון התקנים ושמראים כי הדשאים אינם פולטים חומרים רעילים.

ככלל ברזל – מומלץ לבחור בדשאים סינטטיים שבנו לעצמם שם במרוצת הזמן והוכיחו את עצמם כאיכותיים, עמידים ובעלי תעודת אחריות של יבואן מוכר.

דשא סינטטי איכותי: רכישה משתלמת מבית ירוק פשוט

דשא סינטטי הכי זול או הכי עמיד ומחמיא? לטעמנו זוהי השאלה המדויקת יותר 🙂 

בפשוט ירוק אנו שמחים להציע שורה של דגמי דשאים סינטטיים באיכות הגבוהה בישראל ועם אחריות מקיפה המגובה בשירות לקוחות אישי ומסור.

עצתנו היא להימנע מדשאים לא איכותיים הדורשים תחלופה תדירה. כאשר מצרפים לכך תשלום עבור התקנה, והחלפה חוזרת ונשנית, הרי שהקלישאה כי 'מה שזול יקר' עלולה להפוך למציאות.

אם אתם רוצים ליהנות מדשא סינטטי שמחזיק מעמד לאורך שנים ושמדמה ככל הניתן את המראה הטבעי והמרגיע של הטבע – חברת פשוט ירוק כאן עבורכם.

פשוט ירוק מייבאת דשא סינטטי באיכות הגבוהה ביותר, כאשר בראש דגמי הדשאים ניצב 'דשא נפוליאון'

כל המוצרים הינם מקוריים ואיכותיים באחריות. 

חשוב לציין כי באתרנו לא ניתן לבצע רכישה מקוונת, כי אם מתוך ספקים העובדים מטעם פשוט ירוק, גננים וחנויות ייעודיות. לצד זאת, באפשרותכם ליצור עמנו קשר טלפוני ולהתייעץ בכל שאלה והתלבטות.

צוות האתר מביא עמו ידע מקצועי מעמיק בדשאים סינטטיים, וכן יוכל להפנות אתכם אל מוקדי הרכישה וההתקנה שברחבי הארץ.

דשא סינטטי הכי זול – האם זהו הפרמטר הנכון?

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן