דשא סינטטי הינו כיום מוצר המוכר לרובם המכריע של האנשים, אשר ראו אותו בגינה של חברים, שמעו עליו בצורה כזו או אחרת או אפילו התקינו מרבדי דשא סינטטי בגינת ביתם הפרטי. לדשא סינטטי יתרונות ברורים ורבים כאלמנט לעיצוב הגינה, אשר הופכים אותו לפופולארי ונפוץ ביותר כיום.

בעוד אנשים רבים מחליטים להתקין מרבדי דשא סינטטי בגינת ביתם הפרטי, דשא סינטטי למעשה מהווה פיתרון מתבקש ואופטימאלי מבחינות רבות דווקא עבור רשויות מקומיות ומבני ציבור שונים. בישראל, רשויות מקומיות רבות מצויות בקשיי תקציב קשים, ודשא סינטטי יכול להוות פיתרון אשר חוסך הרב מאוד כסף מדי שנה, תוך כדי שיפור המראה החיצוני של מבני ציבור שונים ושל שטחים ציבוריים נרחבים בשטחה של אותה רשות מקומית.

החיסכון במי השקיה ובתחזוקה שוטפת בנוסף למראה ירוק ורענן – דשא סינטטי

כאמור, לדשא סינטטי מספר יתרונות מפתח, אשר הופכים אותו לאלמנט עיצובי מתבקש וחסכוני בכל גינה באשר היא, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר ברשות מקומית האחראית על שטחים ציבוריים רבים ורחבי ידיים.
לדוגמה, ניקח את אחד היתרונות הבולטים שבשימוש בדשא סינטטי בישראל של המאה העשרים ואחת – החיסכון במי השקיה. משבר במים בו מצויה ישראל מזה שנים רבות מחייב את כולנו להתחשב ולחסוך עד כמה שניתן בשימוש במים מתוקים, בטח ובטח כאשר מדובר ברשויות מקומיות, המורכבות מנבחרי ציבור שונים אשר תפקידם לייצג נאמנה את האינטרסים של הציבור הרחב ושל המדינה כולה. כמות המים ה"מתבזבזת" על השקיית מדשאות רבות בשטחים ציבוריים בישראל הינה עצומה, ומעבר לדשא סינטטי יכול לא רק לחסוך בכל אותם מים יקרים מפז, אלא גם במיליוני שקלים מדי שנה בחשבונות מים של הרשויות המקומיות.

כמובן שגם האחזקה השוטפת הנחסכת במקרה של שימוש במרבדי דשא סינטטי הינה משמעותית ביותר, ויכולה להיות מתורגמת לחיסכון של מאות אלפי שקלים בשנה עבור רשויות מקומיות שונות. באופן דומה, ניתן לראות כי כמעט כל יתרון מובנה ובסיסי של דשא סינטטי על פני דשא רגיל מתעצם פי כמה וכמה כאשר מדובר ברשויות מקומיות, אשר מחזיקות על פי רוב בשטחים נרחבים של דשא בשטח שיפוטה.

 

בנוסף לחסכונות וליתרונות המהותיים הנלווים למרבדי דשא סינטטי כאשר מדובר במועצות ורשויות מקומיות, כמובן שאחד היתרונות הגדולים ביותר שבמעבר פיתרון זה הוא הנראות – מבני ציבורי שונים אליהם כל אזרח ואזרח נאלץ לגשת מדי פעם, עשויים להרוויח הרבה מאוד מבחינת הנראות החיצונית וכך גם התדמית שהם מקבלים, על ידי שימוש נרחב במרבדי דשא סינטטי.

איך שלא מסובבים את זה – דשא סינטטי הינו פתרון אופטימאלי ומתבקש עבור רשויות מקומיות באשר הן…

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן