דשא סינטטי הוא כיום מוצר נפוץ ופופולארי ביותר, אותו כמעט כולם מכירים. מכורח אילוצים שונים, בעלי גינות רבים בוחרים במרבדי דשא סינטטי על פני מרבדי דשא רגיל, אך גינות פרטיות או ציבוריות אינן המקומות היחידים בהם ניתן למצוא כיום דשא סינטטי.

בפועל, משמש הדשא הסינטטי (בדומה לפתרונות נוי "ירוקים" מתקדמים אחרים) במגוון רחב של מקומות ושימושים, כאשר אולי השימוש הבולט והמתבקש ביותר הוא במקומות בהם מרבים ילדים קטנים לשחק.

מגע רך ונעים, הימנעות מחומרי הדברה, מניעת החלקות ועוד – דשא סינטטי וילדים

מאפייניו השונים של הדשא הסינטטי, אשר הופכים אותו לאטרקטיבי ופופולארי כל כך לשימוש בגינות פרטיות וציבוריות כאחד (כמו גם בבתי מלון וכד'..), הופכים אותו גם לפתרון מעולה ומתבקש עבור מקומות רבים המארחים ילדים קטנים על בסיס קבוע. לדוגמה – גני ילדים, מגרשי שעשועים ומשחקים, שטחים ציבוריים לרווחת משפחות, בריכות שחייה ועוד – ברבים ממקומות אלו ניתן למצוא כיום מרבדי דשא סינטטי רחבי ידיים, המרפדים את האזורים בהם אמורים הילדים לשהות ולשחק.
התכונות השונות בהן מתאפיין הדשא הסינטטי, הן כאמור מה שהופך אותו לאטרקטיבי ומתבקש כל כך לשימוש במקומות בהם נמצאים ילדים מדי יום.

נתחיל במגע הדשא הסינטטי – מדובר במרבדים בעלי מגע נעים, עליהם ניתן לשחק ולהשתולל ללא הבחנה, בדיוק כפי שילדים אוהבים לעשות. הדשא הסינטטי הנעים תמיד מלא ו"בריא", בניגוד לדשא רגיל אשר מפתח קרחות ומחלות כאלו ואחרות השכם וערב. כך, נוצרים בו (בדשא הרגיל) אזורים פחות נעימים למגע ומשחק בהם האדמה נחשפת. בנוסף, במקרה של דשא רגיל קיים לרוב צורך לרסס ולהדביר, על מנת להילחם במזיקים השונים, כך שהילדים שלנו עלולים לשאוף (או אפילו להכניס לפה – אחרי הכל, מדובר בילדים…) כימיקלים מסוכנים ובלתי בריאים בעליל.

מאפיין חשוב נוסף של דשא סינטטי בהקשר של ילדים הוא מרקמו המחוספס, המונע החלקות. עובדה זו חשובה במיוחד במקומות בהם ישנו מקור מים כזה או אחר, דוגמת בריכות שחייה. החלקה על אריחי קרמיקה וכד' (מה שבדרך כלל ניתן למצוא סביב בריכות שחייה) עלולה להיות מאוד לא נעימה, ואף להסתיים בפציעה של ממש, וחבל – הדשא הסינטטי מעניק את כל היתרונות של דשא רגיל ונעים, וגם מהווה משטח מונע החלקה, ולכן מגביר את רמת הבטיחות באותו מקום.

 

לסיכום – דשא סינטטי הולך יד ביד יחד עם ילדים, ואזורים אליהם אנחנו לוקחים אותם מדי יום על מנת לשחק וליהנות.

היתרונות השונים של הדשא הסינטטי מציעים רמת בטיחות גבוהה יותר, כמו גם מגע נעים וסימפטי יותר, וכמובן מראה ירוק ומרענן. לנוחיות ההורים והילדים כאחד…

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן