בריכות ילדים כאלו ואחרות לגינת הבית הן כיום מוצר פופולארי ביותר, שכן מדובר בפתרון המושלם – הילדים יכולים ליהנות מהמים הקרירים לאורך הקיץ כולו בלי לעזוב את הבית, וההורים זוכים לשעות רבות של חסד ושקט בעוד הם יכולים להשגיח מבעד החלון על הילדים המשחקים בבריכה ומחוץ לה.
על מנת להפוך את הסיפור לבטיחותי עד כמה שניתן, יש לחשוב מבעוד מועד על כמה נקודות קטנות וחשובות, בכל הנוגע לעיצוב הגינה וסביבת בריכת הילדים. אחת הנקודות החשובות ביותר היא המשטח המעטר את הסביבה המקיפה את בריכת השחייה, אזור המועד לפורענות ולהחלקות מסוכנות מצד הילדים האוהבים כמובן לרוץ ולהשתולל ללא הפסקה.

דשא סינטטי מחיר בטיחותי משתלם

פתרון פופולארי ומומלץ לסביבת בריכת הילדים בגינת הבית הוא מרבדי דשא סינטטי. מדובר במוצר אשר נכנס בשנים האחרונות לשימוש נרחב יותר ויותר בסביבה של בריכות שחייה ובריכות ילדים, הן בבריכות ציבוריות והן בבריכות קטנות ובינוניות המוצבות בגינות של בתים פרטיים.
דשא סינטטי הינו הפתרון המתבקש עבור סביבות של בריכות ילדים, מכמה סיבות שונות. הסיבה העיקרית והחשובה ביותר כמובן היא רמת הבטיחות הגבוהה שמביא הדשא הסינטטי לסביבת בריכת הילדים בגינת ביתנו. הדבר החשוב ביותר בבריכת ילדים כמובן הוא לשמור על שלומם של ילדינו, ומרבדי דשא סינטטי הינם משטחים מחוספסים ומונעי החלקה מצד אחד, אך עדיין נעימים למגע כפות הרגליים מצד שני. המשטח המקיף את בריכת הילדים הינו לרוב רטוב ולכן מאיים על ילדינו בהחלקות כואבות וממש מסוכנות. על ידי ריפוד משטח זה במרבדי דשא סינטטי, אנחנו מבטיחים כי הילדים יוכלו לרוץ ולהשתולל כמה שהם רוצים, גם בסביבה הרטובה שבאזור הבריכה שלהם.
כאמור, מהווים מרבדי דשא סינטטי מחיר בטיחותי משתלם במיוחד, כאשר גם מחירם הכספי הינו אטרקטיבי עבור הורים המעוניינים לעצב במחיר נמוך עד כמה שניתן אזור נעים, אסתטי ובעיקר בטוח, בקרבת בריכת הילדים שבגינת הבית. לרוב, בריכות ילדים הינן קטנות יחסית, כך שלא נידרש לרכוש מטרים רבים במיוחד של מרבדי דשא סינטטי.

בהתחשב בעובדה כי מדובר במוצר עמיד ואמין לטווח הארוך, אנחנו צפויים ליהנות מהוצאות תחזוקה שוטפת נמוכות במיוחד. כמו כן, לא נצטרך לדאוג בכל הנוגע להחלפה וחידוש של מרבדי הדשא הסינטטי לעוד שנים רבות קדימה, כאשר סביר להניח שהילדים שלנו כבר יהיו גדולים מדי עבור בריכת הילדים.

דשא סינטטי מהווה משטח אופטימאלי לסביבת בריכת ילדים, משטח ירוק המדמה בצורה מצוינת דשא אמיתי, עמיד בפני פגעי מזג אוויר שונים וכאמור – מונע החלקה של ילדים רצים ומשתוללים…

לסיכום, מרבדי דשא סינטטי מהווים פתרון משתלם במיוחד לסביבת בריכת הילדים שבגינת הבית, וזאת מבחינה בטיחותית, כלכלית, אסתטית וכד'.

דשא סינטטי לבריכות ילדים בגינת הבית

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן