אם אתם מתכננים לעצב את הגינה הביתית, או אחראים על הרכש במשרד אדריכלי נוף, ואתם מחפשים דשא סינטטי מחיר זול, הגעתם למקום הנכון!

כולנו הרי רוצים גינה ביתית מעוצבת שנעים וכיף לשבת בה בשבתות יחד עם כל בני המשפחה. אבל לעתים, מחירי דירות להשכרה גבוהים ממה שחשבנו ואנחנו נאלצים לחרוג מהתקציב שהקצבנו ולקצץ בדברים אחרים. במיוחד בגלל מקרים כאלה, השוק היום מציע אינספור פתרונות שיעזרו לכם לא לוותר על החלום המשפחתי.

פשוט ירוק משווקת מגוון רחב של מרבדי דשא מלאכותי, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ליצירת מרקם הדומה לדשא טבעי, רך כמוהו, ועדיין בר השגה במחיר אטרקטיבי. כל דשא סינטטי שיוצא מאיתנו, הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר, ואינו דוהה או נשחק בתוך מספר שנים, בדומה לשאר מוצרי דשא סינטטי זול בהם אולי נתקלתם בעבר.

למרחב ירוק ומרהיב ללא השקייה – השתמשו בדשא סינטטי

מצוקת המים בישראל, והעלות הגבוהה של השקייה יומיומית, כמו גם הצורך בהפעלה שוטפת של ציוד ובקרה – הובילה בעלי בתים רבים, ובעלי מרחבים ירוקים, לשלב גם דשא סינטטי בתוך מרחבים של דשא טבעי. אם אתם מעוניינים לשמור על המראה הטבעי הירוק, ולא להחליף את המרחבים המדושאים בריצוף – דשא סינטטי זול או בעל איכות גבוהה יותר הוא האופציה הנכונה עבורכם.

שירות בלתי מתפשר – רק בפשוט ירוק

פשוט ירוק מתמחים בסוגים שונים של דשא סינטטי בעוביים שונים ובעלי רמת צפיפות משתנה. על מנת להעניק לגינה מראה טבעי מומלץ להשתמש בדשא הדומה ככל האפשר למראה הדשא שאתם זוכרים מהפארק הקרוב. נשמח לייעץ ולעזור לכם לבחור את סוג הדשא הנכון עבורכם.

צרו עמנו קשר עוד היום באתר האינטרנט שלנו או חייגו למספר – 1-700-700-029

דשא סינטטי זול באיכות גבוהה

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן