בחברת פשוט ירוק אנו שמחים להציע את הדגמים החדישים והיוקרתיים ביותר המביאים עמם טכנולוגיית שילוב סיבים בצפיפות גבוהה למראה אמיתי ולמגע רך ונעים.

בהקלקה על כל אחד מן הדגמים שבאתר, תוכלו לקבל מפרט שלם לרבות רוחב הגליל (המגיע בדשא סינטטי רוחב 2 מטרים, 3 מטרים ו-4 מטרים), גובה הסיבים, משקל הסיבים, גוונים לבחירה, מרווחי התפרים ועד לניקוז המים לאור אירועי הגשם הקיצוניים המאפיינים את מזג האוויר הישראלי.

ייעוץ עם צוות פשוט ירוק

הדשאים הסינטטיים המשווקים על-ידי חברת פשוט ירוק אינם נמכרים ישירות על-ידינו, כי אם משווקים אל ספקים בכל רחבי הארץ.

ועם זאת, בפשוט ירוק שמנו לעצמנו למטרה להוות מקור מידע ענף ומרכזי בתחום, וכל לקוח ולקוחה המבקשים לקבל פרטים נוספים, מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ואנו נשמח לסייע ולהכווין אל המוצרים והדגמים שיענו במדויק על צורכיכם ורצונכם.

כמו-כן, אנו עומדים בקשרים ענפים עם הספקים שלנו ברחבי הארץ כמו גם עם גננים האמונים על התקנת הדשאים, ונוכל להעניק ייעוץ והכוונה נוספים.

על מה ניתן לייעץ?

על הכל!

גם בבלוג שלנו אנו מקפידים לעדכן עם תכנים שונים העונים על צרכי הגולשים; למשל – כיצד מתקינים דשא סינטטי על גבי בטון? והאם ניתן להתקין דשא סינטטי בחצר פרטית ובה מסתובב הכלב של המשפחה?

אנו גם מספקים מידע מקיף על אופן ההתקנה, היבטים שגם תוכלו לקבל עבורם מענה מלא מטעם נציגינו.

מטרתנו היא להבטיח לכם חוויה מעשירה ומהנה, חוויית קניה ורכישה בה תדעו בבטחה כי התקנתם את הדשא הסינטטי האיכותי שהופך את חלומכם למציאות.

ג'נסיס

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן