דשא סינטטי 40, 25, 42, 48 ממ

2 בנובמבר 2017מאמרים

הדשא של השכן ירוק יותר? יכול להיות שהוא לא אמיתי. דשא סינטטי כיום נראה כמו המקור, אבל עמיד הרבה יותר. אינכם צריכים להשקותו ולטפחו, והוא תמיד יראה כאילו זה עתה נשתל. בפשוט ירוק יש לבחירתכם מגוון סוגי דשא סינטטי בעוביים שונים, כמו גן סוגים שונים של דשא סינטטי המדמים את המרקם והצפיפות של מרבדי דשא טבעיים.

איך בוחרים דשא סינטטי?

בפשוט ירוק אנו משווקים מגוון עצום של סוגי דשא סינטטי בגדלים ובעוביים שונים. יש המעדיפים לשמור על מראה אחיד בכל השטח, ואחרים דווקא מחפשים מספר סוגים של צבעים וטקסטורות על מנת ליצור שילוב עיצובי מרתק.

למי שמחפש דשא דק יותר נמליץ על דשא סינטטי 25 ממ, בעל מראה ומרקם אחידים. למי שמחפש דשא עבה יותר הדגמים הבאים מתחילים מ4 סנטימטרים ומעלה. תוכלו למצוא דשא סינטטי 40 ממ עד ל דשא סינטטי 48 ממ. אם 5 סנטימטרים עדיין עבה מדי תוכלו להתפשר באמצע על דשא סינטטי 42 ממ. 

כמה זה עולה?

השאלה הבאה שעולה היא כמובן נושא המחיר. המחיר משתנה בהתאם לסוג הדשא, למבנה וכמובן לעובי. אנו משווקים מגוון רחב של סוגי דשא בעובי שונה וההחלטה שלכם יכולה לנבוע מרצון ללכת ולדרוך על הדשא, לשוות לו מראה טבעי או לחילופין הנכם מעוניינים בדשא עמיד בפני נזקי הזמן ומזג האוויר:

  • דשא סינטטי 25 מ"מ מחיר – המחיר כמובן משתנה בהתאם לסוג ולכמות, צרו עמנו קשר לקבלת מחיר מעודכן.
  • דשא סינטטי 40 מ"מ מחיר – דשא בעובי כמעט כפול מקודמו, המחיר משתנה בהתאם לסוג ולכמות שאתם רוכשים. צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר סופות.
  • דשא סינטטי 42 מ"מ מחיר  – כמעט הדשא העמוק ביותר, מגיע בסוגים שונים של צפיפות וטקסטורה, התקשרו אלינו לקבלת מחיר או מלאו את טופס צור הקשר
  • דשא סינטטי 48 מ"מ מחיר – מדובר בדשא העבה ביותר, המעניק תחושה טבעית ורכה כאשר דורכים עליו. לקבלת מחיר צרו עמנו קשר

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ לבחירת הדשא הנכון עבורכם פנו לפשוט ירוק

(דרך אגב, הדרך התקנית היא לכתוב סינתטי – השתמשי בשני ט' לבקשתכם)

השאירו תגובה