רבים מן המבקשים לרכוש או להתעניין בהתקנתו של דשא סינטטי, מבקשים בראש ובראשונה לדעת על עמידותו בפני קרינת השמש. בישראל כמו שבישראל, מזג האוויר הקיצי לאורך מרבית ימות השנה, בהחלט יכול לתת את אותותיו ולהביא לנזקים משמעותיים. האם גם הדשא הסינטטי חשוף בפני נזקים בלתי הפיכים?

ויתרה מזאת, האם הדשא הסינטטי יצבור חום וימנע מאתנו לדרוך עליו יחפים וליהנות בחצר הבית בשעת הצהריים?

התחממות הדשא הסינטטי תחת השמש

נענה זאת באופן חד וברור: כל דשא סינטטי, ולו המוצר היוקרתי והאיכותי ביותר, יתחמם כאשר יהיה מצוי תחת השמש באופן ישיר.

בשעות הצהריים וכל שכן בתקופת הקיץ, הרי שהדשא יתחמם באופן ניכר, וייתכן בהחלט שנתקשה לצעוד עליו יחפים, אלא לאחר שנתיז מעט מים.

עם זאת, חשוב לציין שככל שמדובר בדשא סינטטי המבוסס על חומרי גלם איכותיים יותר, כך נטייתו להתקרר תהא מהירה הרבה יותר. דשאים סינטטיים בכללותם אינם צוברים חום, ועם חלוף שעות השיא של הצהריים, תוכלו לצעוד שוב בגינה וללא שום צורך בהתזת מים.

האם הדשא הסינטטי עמיד בפני קרני השמש?

דגמי הדשא הסינטטי המשווקים בישראל מותאמים לאקלים החם ומוגנים מפני קרינת UV.

משמעות הדבר היא שהדשא ישמר את צבעו החיוני והמוריק לאורך שנים ארוכות, וזאת על אף השמש הקופחת והאימתנית המלווה אותנו בעיקר בחודשי הקיץ.

חשוב לציין כי למרות שהדשא מוגן עם חומרים ייעודיים, ועל אף שהוא עשוי מחומרי גלם העמידים בפני קרינת UV, הרי שבחלוף השנים ייתכן וידהה. עם זאת, הדבר יתרחש רק לאחר שנים ארוכות, ומסיבה זו בדיוק, הרי שאנו בפשוט ירוק מספקים אחריות להחלפה מלאה או חלקית כן תיקון של דשא סינטטי הניזוק עקב קרינת UV ושצבעו דהה באופן ניכר וחריג. למידע אודות האחריות.

שמש קיצית

תקן 562 מטעם מכון התקנים לאי-פליטת חומרים רעילים

דשא סינטטי שלא עבר את כל הבדיקות הנדרשות על-פי מכון התקנים, עלול בהחלט להוות סכנה בריאותית וממשית ליושבי הבית.

הקפידו לבדוק כי הדשא הסינטטי שאתם עתידים לרכוש, עבר בהצלחה את הבדיקה הנוגעת לתקן 562, דבר המעיד על כך שהוא איננו פולט מתכות כבדות או חומרים רעילים נוספים, וזאת עקב תהליכים כימיים המתרחשים מקרינת השמש המתמשכת.

לסיכום

מבחינת עמידותו של הדשא הסינטטי אל מול קרני השמש, הרי שדשא איכותי מוכרח לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות. חברה המשווקת דשאים סינטטיים איכותיים אף תגדיל ותעניק ללקוחותיה אחריות בנושא זה.

דשא סינטטי יתחמם כתוצאה משמש ישירה, וכל שכן בחודשי הקיץ. עם זאת, הוא איננו אוגר חום ועם חלוף שעות השיא של הצהריים הרי שהוא יתקרר בתוך זמן קצר.

דשאים סינטטיים העומדים בתקן 562 מבטיחים לכם סביבה בריאה ונטולת כל חומר רעיל הנידף באוויר כתוצאה מהתחממות הדשא.

התייעצו איתנו

לצד המידע שבמאמר זה, צוות פשוט ירוק ישמח לתת לכם שירות מקצועי ואדיב, ולענות על כל שאלה.

לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר, ונשוב אליכם בהקדם.

 
כיצד חום השמש משפיע על הדשא הסינטטי

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן