מגרש מיניפיץ' הוא כזה המאפשר למגיעים אליו ליהנות ממרחב נוח ונעים לעסוק בו בפעילויות שונות. מיני פיץ הוא מגרש ספורט משולב. הוא יכול להתאים לפעילויות עם כדור, כמו כדורגל וכדורסל, כדורעף ועוד. אפשר אפילו להתקין בו קיר, המגן מפני כדורים, כל שגם קטנטנים יוכלו לנצל אותו. שילוב של דשא סינטטי במגרש מיניפיצ הוא פתרון נהדר ולא בכדי בוחרים בו רבים.

דשא סינטטי – יתרונות רבים

בחירה בהתקנת דשא סינטטי במגרש מיני פיץ' עוזרת לחסוך בהוצאות. מגרש מיני פיץ הוא כזה המגיעים אליו לא מעט אורחים. הוא פעיל במהלך שעות וגם שעות אחר הצהריים וכזזה חשוב שייראה אסתטי ומטופח. התקנת דשא סינטטי במקום שתילת דשא רגיל חוסכת בתחזוקת הדשא ומאפשרת ליהנות מהמראה היפה של הדשא לאורך זמן. מעבר לכך, כאשר מדובר במגרש מניפיץ', חשוב שהמצע שעליו משחקים יהיה נעים, לא קשיח מדי ויתאים גם למרחב שבו משחקים ילדים. וכזה בדיוק הוא הדשא הסינטטי שעליו אפשר לשחק משחקי כדור שונים.

תוהים האם אפשרות של מגרש מיני פיץ בשילוב עם דשא סינטטי היא הפתרון הנכון? אנחנו, בפשוט ירוק, נשמח להסביר לכם על כל היתרונות של התקנת דשא סינטטי במגרש ספורט משולב שכזה וגם להראות לכם את סוגי הדשא הסינטטי שיכולים להתאים. לפרטים נוספים צרו אתנו קשר או התקשרו למספר 1-700-700-029.

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן