לקטלוג

אוורסט

דשא סינטטי – אוורסט

דשא סינטטי "אוורסט" ממשפחת הקיסרים של פשוט ירוק דגם חדשני , ללא מילוי גומי, צפוף במיוחד , הדגם הנמכר ביותר בישראל כבר 7 שנים,  מצטיין בצפיפות גבוהה, גובה המרבד 42 מ"מ, בעל מרקם קטיפתי, עדין ורך מאוד למגע.  בעל 4 גוונים שונים 3 גווני ירוק ובתוספת גוון צהוב להמחשת יובש טבעי

מפרט טכני    –      דגם אוורסט ®
סיבי דשא PE מחוזק שדרה+אנטי UV תפרים למטר רץ 160
גובה סיבים 46 מ"מ תפרים למטר רבוע 21,000
גובה מרבד 48 מ"מ גב מרבד תלת שכבתי
משקל סיבים ( (Dtex 13,200 רוחב גליל 2 מטר / 4 מטר
סיבים בכל צמה 16 ניקוז מים 1600 ליטר בשעה
מס' גוונים 4    (3 ירוק/1 צהוב) אחריות 10 שנים
מרווח תפרים 3/8 אינץ  מספר סיבים למטר  336,000
מק"ט: 5643 קטגוריה:
No Fields Found.

במהלך השנים, דשא סינטטי הפך לנפוץ הרבה יותר בגינות ובחצרות בישראל. לא חסרות לכך סיבות: המשטחים המלאכותיים מרשימים כיום לא פחות ולעיתים גם יותר מהדבר ה"אמיתי", פשוטים מאד לתחזוקה ונשמרים בצורה אידיאלית למשך שנים. בכל רשימה של משטחי דשא סינטטיים תמצאו בוודאי התייחסות למשטחי דשא סינטטי אוורסט, הסוג הנחשב לנפוץ ביותר בישראל בשנים האחרונות.

יעניין אתכם : התקנת דשא סינטטי | יעניין אתכם : שטיח דשא | יעניין אתכם : דשא סינטטי הורדוס

דשא סינטטי "אוורסט" דגם הפרימיום של פשוט ירוק,

דגם חדשני ואיכותי במיוחד, במבנה סיב יחודי ומחוזק, המבטיח עמידות ומראה טבעי, צפוף וגבוה במיוחד.

ללא מילוי גומי, גובה המרבד 48 מ"מ, בעל מרקם קטיפתי, עדין ורך מאוד למגע.  בעל 4 גוונים שונים 3 גווני ירוק ובתוספת גוון צהוב להמחשת יובש טבעי.

למרות שדשא סינטטי מקל מאד על התחזוקה של המשטח וכמעט ואינו מצריך פעולות הכנה, עדיין מומלץ שלא להתפשר בבחירת החברה שמספקת את המשטח ואף מתקינה אותו בפועל. לא רק בגלל שההתקנה עצמה צריכה להתבצע על פי הספר, אלא גם מכיוון שהחברה צריכה להתאים את התקנת המשטח לתנאי השטח הספציפיים ולרצונות הלקוחות, כפי שהם עולים לפני או במהלך ההתקנה.

חברת "פשוט ירוק", מהבולטות בישראל בתחום, מספקת משטחי דשא סינטטי אוורסט, מתקינה אותם בהתאם לדרישות הלקוחות ומאפייני הגינה ואף מציעה שירותי תחזוקה חיוניים, במידת הצורך. העובדה שמשטחי הדשא שהיא מספקת מגיעים עם חמש שנות אחריות מספקת שקט נפשי גדול עוד יותר ללקוחות, תוך ידיעה שהם הצטיידו בזה הרגע בפתרון שישמש אותם נאמנה במשך שנים ארוכות.