לקטלוג

קיסר טופ

דשא סינטטי – קיסר טופ

דשא סינטטי "קיסר טופ" ממשפחת הקיסרים של פשוט ירוק ,ללא מילוי גומי, צפוף במיוחד , ה מצטיין בצפיפות גבוהה, גובה המרבד 42 מ"מ, בעל מרקם קטיפתי, עדין ורך מאוד למגע.  בעל 3 גווני ירוק.

מפרט טכני    –      דגם קיסר-טופ ®
סיבי דשא פוליאטילן סיב שדרה תפרים למטר רץ 160
גובה סיבים 40 מ"מ תפרים למטר רבוע 16,800
גובה מרבד 42 מ"מ גב מרבד תלת שכבתי
משקל סיבים ( (Dtex 13,200 רוחב גליל 2 מטר / 4 מטר
סיבים בכל צמה 16 ניקוז מים 1600 ליטר בשעה
מס' גוונים 3   (ירוק) UV נגד קרינת שמש 4.5%
מרווח תפרים 3/8 אינץ אחריות 8 שנים
מק"ט: 3465 קטגוריה:
No Fields Found.

דשא סינטטי קיסר טופ מעלה כבר בנקודת ההתחלה, קונוטציות של איכות, שבאות לידי ביטוי כאשר נכנסים לעובי הקורה ובוחנים את המאפיינים שלו. דשא מהסוג הזה נחשב לאחד המשטחים המלאכותיים הנפוצים ביותר כיום, כך שלא מפתיעה העובדה שהוא מהווה חלק בלתי נפרד מסל המשטחים שחברת "פשוט ירוק" מספקת ללקוחות שלה.

יעניין אתכם : דשא סינטטי הורדוס | יעניין אתכם : דק סינטטי למרפסת | יעניין אתכם : תאורת רחוב סולארית

דשא סינטטי קיסר טופ הוא דשא איכותי וחדיש. היתרון הראשון של המשטח הוא רמת הצפיפות הגבוהה שלו. צפיפות התפרים למטר רבוע של משטח עומדת על 16,800, כאשר צפיפות הסיבים למטר רבוע על 268,800. אלו הם מספרים גבוהים בכל קנה מידה, המבטיחים שעם משטחי דשא קיסר טופ אין צורך במילוי גומי. מבחינת הצבע, כולל המשטח שלושה גוונים שונים של ירוק. המשמעות של כל אלה היא שמראה הדשא הוא טבעי ומרשים מאד ביחס לסוגים אחרים של משטחים.

דשא סינטטי מסוג קיסר טופ כולל סיבי פוליאטילן, בגובה של 40 מ"מ (גובה המרבד הוא 42 מ"מ). משקל הסיבים עומד על 9,900 Dtex. חיבור של כל הפרמטרים האלה מסביר מעלה משמעותית אחרת של המשטח, והיא המגע שלו. דשא סינטטי מהסוג האמור נעים במיוחד למגע, למדרך או לישיבה, עם מרקם קטיפתי במיוחד.

רכישה של דשא סינטטי קיסר טופ מוכיחה את עצמה כהשקעה משתלמת לפרקי זמן ארוכים. המשטח עמיד בפני קרינת שמש UV (4.5%), וכולל תכונות אידיאליות של ניקוז מים שהופכות את התחזוקה שלו לפשוטה. המשטח מאפשר ניקוז מים בקצב של 1600 ליטר בשעה, כאשר פתחי הניקוז המרכיבים אותו מונעים מצב שבו נוזלים מצטברים על גביו. עובדה זו מביאה לכך שהוא מתאים במיוחד לאקלים הישראלי, מה שאי אפשר לומר על כל משטחי הדשא כיום, אפילו אלה המלאכותיים.

גם אם נקודת הפתיחה של משטח דשא סינטטי קיסר קופ היא מצוינת, ברור שגם החברה שתספק ושתתקין את המשטח משפיעה במידה ניכרת על התוצאה הסופית. לא רק בכך שהחברה תשווק את המוצרים המתקדמים ביותר ותתקין אותם בהתאם לכל התקנות, אלא גם בכך שהיא תוכל להתאים את המשטח ומאפייניו לתנאי השטח. בעת ההחלטה על משטח דשא סינטטי, וזה נכון למשטחי קיסר טופ יחד עם כל סוג אחר, צריך לקבל לא מעט החלטות "קטנות", אשר החשיבות שלהן עשויה להיות גדולה. באמצעות חברה הבקיאה בתחום, מכירה את יתרונות ומאפייני המשטחים השונים ויודעת כיצד ניתן להתאים אותם לשטח נתון, אפשר להבטיח שהדשא שלכם יהיה ירוק יותר ומרשים יותר מכל משטח אחר בשכונה.

חברת פשוט ירוק, שפועלת כבר יותר מתריסר שנים בתחום, מספקת את המשטחים האיכותיים ביותר בתחום. המשטחים עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, כולל תקן ISO של מכון התקנים הישראלים. כדי להגדיל את הביטחון של הלקוחות עוד יותר, מגיעים המשטחים עם אחריות לפרק זמן של חמש שנים.