דשא סינטטי – פתרון לכל מקום

יותר ויותר מוסדות פרטיים וגם ציבוריים בוחרים להתקין דשא סינטטי בגינה או בחצר הצמודה להם. הדשא הסינטטי מציע יתרונות רבים ואפשר להתאים אותו לכל מקום שרוצים. גם במגרשים קהילתיים שונים ברחבי הארץ, אפשר לראות את הדשא הסינטטי, ההופך אותם למושקעים, אסתטיים וגם יפים הרבה יותר.

התאמת הדשא למגרש קהילתי

שבחק הינו מגרש קהילתי, המיועד לצרכי קהילת המקום. הוא ממומן על ידי הטוטו ומספק מענה לצרכים שונים בסביבה. התקנת דשא סינטטי במסגרת פרויקט שבח"ק היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הצורך הקיים ולהפוך את המגרש כולו למותאם באופן נקודתי למשתמשים בו. פרויקט סבחק שבא לטובת הקהילה כולל הכשרת שטחים מיוחדים והפיכתם למגרש לכל דבר. מגרש קהילתי שבו אפשר לערוך פעילויות שונות לטובת קהילת המקום, אירועים ועוד. כדי שיהיה נוח ונעים בו וגם כדי לחסוך את הצורך בתחזוקה מיוחדת, מתקינים בו דשא סינטטי במקום לשתול דשא טבעי.

למה דווקא דשא סינטטי ולא טבעי

כאשר מדובר בפרויקט שבח"ק אין זה מן הנמנע לחפש פתרונות זולים אך יחד עם זאת גם איכותיים מאד. התקנת דשא סינטטי בפרויקט כמו סבחק חוסכת זמן רב מאד בתחזוקת המגרש עצמו ומאפשרת למשתמשים במגרש, ולא משנה לאיזה צורך, ליהנות ממרחב מתוחזק ויפה לאורך זמן. הירוק נשמר והדשא הסינטטי משווה למרחב כולו מראה נהדר.

אנחנו, בפשוט ירוק, מציעים סוגים שונים של דשא וגם לפרויקטים כמו שבחק, פרויקטים גדולים ומרשימים בהם יש צורך בפתרון ברמה ובאיכות גבוהה. אנו מבטיחים לכם מענה מהיר, התאמה מדויקת לצרכים  ושירות שאין כמותו. למידע נוסף צרו אתנו קשר בטופס כאן למטה באתר שלנו או התקשרו אלינו למספר 1-700-700-029.

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן