תוחם דשא אמריקאי מחיר

2 בנובמבר 2017מאמרים

אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי, אתם צריכים שיהיה לכם גם תוחם דשא אמריקאי. תוחם זה, וכפי שניתן לנחש, משמש כמעין חציצה בין יריעות הדשא הסינטטי לבין חלקי הגינה האחרים. השוק מציע כיום סוגים שונים של תוחם דשא, הנבדלים זה מזה באיכות שלהם לרוב. מתכננים להתקין דשא אמריקאי? אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא.

על תוחם הדשא הפופולארי ביותר

תוכלו למצוא כיום סוגים שונים, כאמור, של תוחם דשא, כשהמוכר ביניהם הוא תוחם דשא אמריקאי. מטרתו העיקרית של התוחם היא להפריד בין השטח שבו מותקן הדשא הסינטטי לבין שאר הגינה, שכן במידה ולא יותקן כזה עשויה שכבת החצץ שאותו מפזרים במהלך ההתקנה עצמה לזלוג לאזורים אחרים ולגרום לקריסתו של הדשא. מסיבה זו חשוב להשקיע ולרכוש סוג איכותי של תוחם דשא אמריקאי מחיר התוחם נקבע בהתאם לטיב שלו ובהתאם לפרמטרים נוספים. אחד הסוגים הפופולאריים כיום הוא התוחם האמריקאי. תוחם דשא אמריקאי מיוצר על פי שיטת הייצור האמריקאית והוא עשוי מפלסטיק. יש לו חלק מעוגל בראשו, שנועד לספק תמיכה מרבית למשטח הדשא. קל מאד לעצב אותו וליצור ממנו צורות שונות.

תוהים לגבי תוחם דשא אמריקאי מחיר ומידע נוסף? אנחנו, בפשוט ירוק, נשמח לענות לכם על כל שאלה ולספק לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לפני הרכישה. למידע נוסף צרו אתנו קשר או התקשרו אלינו למספר 1-700-700-029.

השאירו תגובה

לפוסט הבא