דשא סינטטי צבעוני

דשא סינטטי הוא מוצר הקיים בעולמנו מזה כמה עשרות שנים בלבד – שילוב מנצח של טכנולוגיה וסביבה ליצירת מוצרים אקולוגיים ואיכותיים לרווחת כולנו. כך, ניתן למצוא כיום מרבדים רבים של דשא סינטטי מסוגים שונים בגינות פרטיות רבות, גינות ציבוריות, בשטח הפנימי של בתים מסוימים ועוד – האפשרויות להשתמש בדשא סינטטי רבות ומגוונות, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו את הסוג והשימוש המתאים ביותר.

למרות שרובנו כבר מכירים לעומק את הדשא הסינטטי ואת שימושיו הרבים והאפקטיביים כל כך, תמיד ישנו מקום לשיפורים וחידושים. אחת האפשרויות המעניינות והבלתי שגרתיות ביותר בעולם הדשא הסינטטי והנוי לגינות הוא מה שנקרא – דשא סינטטי צבעוני.

כיום, ניתן להזמין ולקבל דשא סינטטי בכל צבע שרק בוחרים, בין אם מדובר בצהוב, אדום, וורוד בוהק או ירוק טבעי רגיל כמו של דשא אמיתי.

כך, ניתן למצוא בגינות ציבוריות, גינות של בתי מלון ובעוד מקומות רבים ונוספים דשא סינטטי צבעוני, אשר משמש הן לנוי ויופי והן למטרות שימושיות ופונקציונאליות יותר, כמו למשל יצירת מגרשי משחקים לילדים.

דמיינו גינה ציבורית המיועדת לנוחות ושימוש הציבור הרחב, המתהדרת במרבדים גדולים ורחבי ידיים של דשא סינטטי נעים ואיכותי. במקום לשים את הדשא הסינטטי, הנעים להורים ולילדים כאחד למדרך, רק על חלק מהשטח על מנת לפנות מקום לאזורי משחקים שונים, ניתן כיום להזמין דשא סינטטי צבעוני אשר יכיל חלק מהמשחקים כבר עליו. דוגמה מצוינת היא משחקים דוגמת "קלאס" או "מחניים" – משחקים בהם כל שנדרש על מנת לשחק הוא ציור של המגרש או אזור המשחק על גבי הרצפה (כמו גם כדור במקרה של מחניים…). כך, ניתן להזמין לגינות אלו דשא סינטטי צבעוני עליו מצויר המגרש עצמו (למעשה ניתן אפילו ליצור מגרש כדורגל קטן מדשא סינטטי מצויר..), ובכך לאפשר לילדים לשחק על גבי הדשא הסינטטי הנעים במקום על האדמה או האספלט.

כמובן שלדשא סינטטי צבעוני כל היתרונות המובנים של דשא סינטטי רגיל – אי תלות מוחלטת במים להשקיה או מזג האוויר, היעדר צורך בחומרי דישון או ריסוס, אין צורך בתחזוקה שוטפת שבועית וכד'. דשא סינטטי תבעוני, ודשא סינטטי בכלל, מהווים פתרון מושלם לגינות פרטיות, ציבוריות וכל סוג אחר של מקום בו נרצה שילדינו יוכלו לשחק בכיף, בנועם וללא חשש.

דשא סינטטי צבעוני מהווה דוגמה מעניינת נוספת לאופן בו הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו משתלבת ומשפרת תחומים שלמים כמו תחום הנוי והגינה.

למידע נוסף ומפורט יותר אודות דשא סינטטי צבעוני או שלל מוצרים אחרים לגינה, היכנסו לאתר וקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים…

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן