על החברה

פשוט ירוק (חמו גלמית בע"מ) הינה החברה הגדולה והוותיקה בישראל ליבוא פיתוח ושיווק דשא סינטטי ודק סינטטי.

 בשנת 2007 בעיצומו של משבר המים בישראל, פשוט ירוק החלה את פעילותה בפיתוח יבוא ושיווק מרבדי דשא סינטטי המותאמים לגינות פרטיות וציבוריות בתקציב שווה לכל בית.

 כחלוצה ומייסדת בתחום, הפכה לחברה הדומיננטית האיכותית והגדולה לדשא סינטטי בישראל.

לאורך השנים החלה החברה ביבוא מוצרים ירוקים נוספים ירוקים המותאמים במיוחד לאקלים ולצרכי השוק בישראל כגון דק סינטטי, משטחי בטיחות לגני שעשועים כלי עבודה/גינון ירוקים ומוצרים נוספים לענף הגינון והבניה.

ניתן למצוא את הדגמים המקוריים והמובילים בישראל : "נפוליאון®", "קיסר טופ®", "אוורסט®" ואחרים אשר פותחו בטכנולוגיה חדישה, עם מיטב חומרי הגלם, מוגני קרינת שמש UV, ידידותיים לסביבה ואינם מכילים מתכות כבדות.

 

המוצרים שלנו

הדק סינטטי מבית פשוט ירוק מיוצר מתערובת עץ ופלסטיק ממוחזר ידידותי לסביבה, עמיד בתנאי מזג אוויר קשים וכמעט אינו מצריך טיפול משמר כמו בדק עץ.
בחירה בדק הסינטטי של  "פשוט ירוק" מאפשרת התקנת משטח דק סינטטי בשיטת "התקנה נסתרת" בעזרת מחברים נסתרים, ברגים במגוון צבעים וטקסטורות, במגוון צבעים המעודכנים מעודכנים לפי צו האופנה ואשר יכולים להתאים לכל עיצוב קיים.

SHOCKPAD – משטחי הבטיחות שלנו מיוצרים מספוגים פולימרים שנאספו ממפעלים שונים כפסולת ייצור ובשילוב דשא סינטטי מבית פשוט ירוק הופכים להיות משטח אלסטי ובטיחותי בעיקר בגני ילדים ובגני שעשועים להקטנת פגיעות ופציעות, משטח בטיחות גרין פליי עומד בתקן הישראלי 1498 מטעם מכון התקנים הישראלי. 

אריזות ושקים – ייצור יבוא שיווק ומכירה של מוצרי אריזה לתעשייה בארץ ובחו"ל למעלה מ- 25 שנה,  מגוון רחב של פתרונות אריזה לתעשיות המזון, הבניין כגון: שקיות נייר 1 ק"ג, שקי ענק (באלות), שקי ענק מיוחדים, שקי פחם ועוד.

אנו שמים דגש על ליווי הלקוח, התאמת המוצר לצרכיו, עיצוב גרפיקה לפי דרישה, ייעוץ מקצועי ואיכות ללא פשרות.

חשיבות העמידה בזמנים הינה קו מנחה בחברתנו, על כן- לקוחותינו נהנים בנוסף מתוצרת "כחול-לבן" עם זמני אספקה מהירים.

אנו קשובים מאוד לצרכי הלקוח, כמויות הצריכה, אופי השימוש במוצר ומספקים תמיכה וליווי צמוד.

EGO כלי גינון נטענים – מגוון רחב של כלים מקצועיים ירוקים העובדים על מנוע brushless ללא פחמים החל ממכסחות דשא נטענות, מפוחי עלים נטענים, מסורי שרשרת נטענים, מגזמות נטענות, סוללות עוצמתיות, מטענים ועוד. 

התכנון והייצור של כל המרכיבים ע"י יצרן אחד מאפשר תקשורת מרבית ביניהם, עבודה יעילה יותר וחסכונית יותר.בכל שנה זוכים חלק ממוצריה של חברת EGO בפרסים ראשונים בתחום העיצוב, איכות וביצועים.
לב המערכת הנו הסוללה הייחודית בעולם "ליתיום 56V בעיצוב קשתות" שבנויה באופן כזה שתוכל לעבוד הרבה יותר מסוללות אחרות ולהטען בזמן קצר ביחס לסוללות אחרות. הבחירה בסוללה בעלת מתח של 56V של EGO הנה הבחירה האופטימאלית המאפשרת הגעה להספקי עבודה לשעה מהגבוהים בתעשיה, כמו כן סוללה אחת יכולה להפעיל מגוון של כ-50 מוצרים שונים.

חברת חמו גלמית בע"מ – פשוט ירוק הינה הנציגה הבלעדית של חברת EGO Power Plus בישראל ומעניקה אחריות לשנתיים על מוצריה ועל הסוללות בכללם. באתר החברה תוכלו למצוא טלפון עם גישה ישירה ליועץ מקצועי שיבין את הצרכים שלכם ויתן הדרכה ויעוץ על מוצרי EGO.

SKIL כלי עבודה וגינון נטענים – מגוון רחב של כלי מגוון של מאות מוצרים חשמליים ונטענים ומביאה לשוק איכות וחדשנות. כלים איכותיים במחירים הגיוניים תוך הקפדה רבה על איכות השירות.

איכות ושירות

אנו מקפידים על שירות ללא פשרות

המתחיל משלב התכנון והייעוץ, וזאת על מנת שתבחרו את המוצר המתאים ביותר לטעמכם האישי ולתקציבכם, ועד לאחריות ארוכת טווח, המבטיחה שקט וביטחון למשך שנים.

אצלנו, ב"פשוט ירוק" עוקבים אחר השינויים בארץ ובעולם, לומדים את צרכי הלקוחות, ומייבאים מוצרים איכותיים, ירוקים ומקצועיים, תוך הקפדה על שמירת סביבה נקייה ובטוחה.

צוות המחלקה מותאם לעבודה מול כל פלחי השוק: חברות קבלניות בתחום גינון ותשתיות, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, מוסדות פרטיים ומוניציפליים, ועוד. אצלנו, ב"פשוט ירוק" עוקבים אחר השינויים בארץ ובעולם, לומדים את צרכי הלקוחות, ומייבאים מוצרים איכותיים, ירוקים ומקצועיים, תוך הקפדה על שמירת סביבה נקייה ובטוחה.

תקני איכות

כל מוצרינו עומדים בתקני איכות, לרבות תקני ISO של מכון התקנים 

הישראלי, ומבטיחים עמידות ואיכות לאורך זמן רב, גם במקרים 

של שחיקה מוגברת ובלאי מואץ.

מכון התקנים הישראלי
מיוצר בישראל
דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן