שאלות נפוצות

ניתן לנקות את הדשא במספר דרכים: מגרפת דשא, מפוח אוויר, מטאטא כביש, מים וסבון.

בראש ובראשונה צריך להבין שיש לא מעט סוגי דשאים לשימושים שונים. יש דשאים שמתאימים לספורט, יש שמתאימים לנוי וגינון, יש שמתאימים לדריכה מרובה ועוד… ההבדלים העיקריים בין כל אלה הם חומרי הגלם וצורת הסיבים. טעות לחשוב שככל שהדשא צפוף יותר, גבוה יותר או רך יותר, הוא גם יותר איכותי.

יש לא מעט פרמטרים שונים המאפיינים את תכונות הדשא, גובה וצפיפות הוא רק חלק קטן מהם שלא יכולים להיבחן מבלי להביא בחשבון את כלל המרכיבים.

פשוט ירוק כמפתחים של דשא סינטטי, מייבאים מגוון סוגים ליעודים שונים, פשוט תסבירו לנו מה מטרת הדשא, מה ציפיותכם ממנו ואנחנו כבר נמליץ לכם על סוג הדשא הסינטטי שמתאים לכם.

  • ניתן בהחלט להניח כיסאות, שולחנות, נדנדות ומשחקי גינה לילדים
  • ניתן להניח על הדשא הסינטטי בריכת שחיה למשך תקופה ארוכה ואחר מכן לרוקן אותה על הדשא ללא שום חשש
  • רצוי להבריש באמצעות מברשת קשיחה או מטאטא כביש את סיבי הדשא במידה וישב עליו פריט כבד למשך זמן.

אין שום בעיה בדשא סינטטי איכותי, המונעת או מסכנת את בע"ח, להיפך, בשונה מדשא טבעי שלא פעם מטופל בחומרי ריסוס, הדברה ודישון, שפוגעים בטווח הקצר והארוך בבריאות בע"ח, הדשא של פשוט ירוק משמש כמרבד נח, עמיד, נקי ובטיחותי עבורם.

הדשאים של פשוט ירוק עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, חומרי הגלם נבחנים ונבחרים בקפידה. העדר מתכות כבדות ורעלנים אחרים מבטיחים לילדכם ולכם משטח דשא סינטטי בטוח ואיכותי.

דשא מלאכותי איכותי מגיע עם חורי ניקוז על מנת לאפשר לגשם ולזרימת מים לנוע בטבעיות על המשטח כמו כן יש צורך להתקין את הדשא בשיפועים מסוימים על מנת להשלים את הניקוז

 

ישנם המון פרמטרים שחייבים לבדוק טרם ההתקנה, לכן אנו ממליצים להתייעץ איתנו בנוגע לבחירת הדשא המתאים לך ובנוסף נוכל להמליץ לך על מתקינים מתוך המאגר שלנו.

ניתן אך לא רצוי היות ובגשם חזק תהיה סחף של אדמה מתחת לדשא והדבר עלול לגרום לבורות מתחת לדשא הסינטטי

לא מצאתם כאן מה שחיפשתם?

אם עדיין לא מצאתם תשובות לשאלות שלכם בנוגע למוצרים שלנו,
אל תהססו לפנות אלינו כאן!
השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם תוך יומיים!

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן