בכל בית ובו גינה או חצר, התקנת דשא סינטטי יכולה ליצור את החלקה השלווה לה בוודאי מצפים, תוך שהוא משפר את איכות החיים של אנשי הבית ומעלה את ערכו. ובכל זאת, עד לפני מספר שנים רבים נרתעו מכך.

התקנת דשא סינטטי בכל גינה וחצר

אנשים בעיקר פחדו שהמשטח לא ישמור על המראה או הצורה שלו לאורך זמן, שתחזוקת המשטח תהיה קשה עד בלתי אפשרית ושהם יידרשו להוצאות כספיות גבוהות. כל הבעיות האלה נפתרו ברגע בו משטחי הדשא הסינטטי ודק סינטטי נכנסו לתמונה והפכו אותה לפשוטה פי כמה, כיום, ניתן למצוא משטחי דשא סינטטי איכותיים מאד, של דגמים דוגמת נפוליאון או קיסר טופ. נקודת ההתחלה בכל אחד מהמקרים היא התקנת משטחי דשא סינטטי, שרצוי מאד שתתבצע באמצעות חברה מקצועית.

שלבים עיקריים בהתקנת דשא סינטטי:

  • התקנת דשא סינטטי נראית כמו דבר פשוט על הנייר, אך בפועל היא מצריכה תכנונים ומחשבה עמוקה, יחד עם ידע ניכר לגבי אופן ההנחה המיטבי של המרבד – פונקציה של תנאי השטח ורצונות הלקוחות גם יחד. השלב הראשוני שנהוג לבצע הוא להכין את השטח, שצריך להיות בבחינת "לוח חלק" לפני שמתחילים במלאכת ההתקנה. עשבים, מרבדי דשא או צמחים שהיו בו צריכים להיעקר. מומלץ מאד לבצע לצד זה ריסוס של השטח, כשבוע לפחות לפני מועד ההתקנה המיועד.
  • לאחר שמכינים את השטח, מתחיל החלק המעשי של התקנת דשא. החברות המספקות פתרונות בתחום יפזרו שכבות מצע עבור הדשא, כאשר במקרים רבים הבחירה תהיה באבן קטנה. חשוב ליצור שיפוע, אפילו מינימלי, שיאפשר ניקוז אידאלי של הגשם, שעלול כמובן לרדת על המשטח. לאחר השמת היריעה על פני המשטח כולו, פורסים את גלילי הדשא ומתאימים אותם לממדי השטח: למשל, עם פעולות דוגמת חיתוך המשטחים או לחלופין חיבור בין מרבדים שונים. השלב הבא הוא הנחת רצועת ההדבקה וקיבוע שלה לשטח, באמצעות דבק, מסמרים או יתדות.

תהליך ההתקנה והכנת המשטח

תהליך התקנת דשא סינטטי מסתיים עם פעולות הבקשה שלו. המטרה של הבקשה היא לבצע "סירוק" של סיבי הדשא, מה שמביא לכך שמראה המשטח יהיה "נקי" ואחיד. המטרה היא ליצור משטח אסתטי, ובו אין ולו פגם אחד. חברה שלא בקיאה בתהליך עלולה לחטוא בשלב הזה, כמו גם בשלבים הקודמים, מה שעלול לבטל אחוז ניכר מהיתרונות של משטחי הדשא הסינטטי.

תקנת דשא סינטטי

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן