איך מנקים דשא סינטטי?

ניתן לנקות את הדשא במספר דרכים: מגרפת דשא, מפוח אוויר, מטאטא כביש, מים וסבון.

איך בוחרים דשא סינטטי?

בראש ובראשונה צריך להבין שיש לא מעט סוגי דשאים לשימושים שונים. יש דשאים שמתאימים לספורט, יש שמתאימים לנוי וגינון, יש שמתאימים לדריכה מרובה ועוד… ההבדלים העיקריים בין כל אלה הם חומרי הגלם וצורת הסיבים. טעות לחשוב שככל שהדשא צפוף יותר, גבוה יותר או רך יותר, הוא גם יותר איכותי.

יש לא מעט פרמטרים שונים המאפיינים את תכונות הדשא, גובה וצפיפות הוא רק חלק קטן מהם שלא יכולים להיבחן מבלי להביא בחשבון את כלל המרכיבים.

פשוט ירוק כמפתחים של דשא סינטטי, מייבאים מגוון סוגים ליעודים שונים, פשוט תסבירו לנו מה מטרת הדשא, מה ציפיותכם ממנו ואנחנו כבר נמליץ לכם על סוג הדשא הסינטטי שמתאים לכם.

מה ניתן להניח על דשא סינטטי?

  • ניתן בהחלט להניח כיסאות, שולחנות, נדנדות ומשחקי גינה לילדים
  • ניתן להניח על הדשא הסינטטי בריכת שחיה למשך תקופה ארוכה ואחר מכן לרוקן אותה על הדשא ללא שום חשש
  • רצוי להבריש באמצעות מברשת קשיחה או מטאטא כביש את סיבי הדשא במידה וישב עליו פריט כבד למשך זמן.

חיות מחמד ודשא סינטטי

אין שום בעיה בדשא סינטטי איכותי, המונעת או מסכנת את בע"ח, להיפך, בשונה מדשא טבעי שלא פעם מטופל בחומרי ריסוס, הדברה ודישון, שפוגעים בטווח הקצר והארוך בבריאות בע"ח, הדשא של פשוט ירוק משמש כמרבד נח, עמיד, נקי ובטיחותי עבורם.

לילדה שלי קיימת אלגריה למספר צמחים, האם קיימת אלרגיה לדשא הסינטטי?

הדשאים של פשוט ירוק עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, חומרי הגלם נבחנים ונבחרים בקפידה. העדר מתכות כבדות ורעלנים אחרים מבטיחים לילדכם ולכם משטח דשא סינטטי בטוח ואיכותי.

האם קיים בדשא הסינטטי חורי ניקוז ומה קורה במקרה של גשם?

דשא מלאכותי איכותי מגיע עם חורי ניקוז על מנת לאפשר לגשם ולזרימת מים לנוע בטבעיות על המשטח כמו כן יש צורך להתקין את הדשא בשיפועים מסוימים על מנת להשלים את הניקוז

אני נכנס בעוד מספר שבועות לבית עם גינה חדשה מה עלי לדעת?

ישנם המון פרמטרים שחייבים לבדוק טרם התקנה בבית חדש ולכן אני ממליץ להזמין מומחה מטעמינו שייתן את חוות דעתו על ההתקנה – כמובן שהייעוץ ניתן בחינם

האם ניתן להניח את הדשא ישירות על האדמה?

ניתן אך לא רצוי היות ובגשם חזק תהיה סחף של אדמה מתחת לדשא והדבר עלול לגרום לבורות מתחת לדשא הסינטטי

טופס יצירת קשר