בחיפושנו אחר דשא סינטטי איכותי וטוב, הרי שאחד מן הפרמטרים שיבלטו וגם יובלטו על-ידי המשווק / המוכר הוא צפיפות התפרים. 

על מה כל המהומה?

ובכן יש בהחלט על מה להתעכב בנושא זה. מרביתנו אם לא כולנו נחפוץ בדשא סינטטי בעל מראה יפה, אסתטי ומציאותי ככל הניתן. כמו-כן, נרצה בדשא סינטטי שכיף לדרוך עליו יחפים ושהילדים יוכלו ליהנות ולהתרוצץ עליו בחצר באין מפריע.

על-כן, ככל שצפיפות התפרים של הדשא הסינטטי היא גבוהה יותר, כך משמעות הדבר שצפיפות הסיבים היא רבה הרבה יותר.

דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה, נהנה ממראה יוקרתי ושופע. לצד פרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר (אך שבהם נעמיק כבר במאמרים נוספים), הרי שגם לצפיפות הסיבים ישנה השפעה על המחיר, ודשאים סינטטיים יוקרתיים יותר מתהדרים בצפיפות תפרים גבוהה.

האם באמת ניתן להבחין בהבדלים?

בהחלט כן, וכאשר סביבות התפרים היא נמוכה יותר, כך צפיפות הסיבים פוחתת וניתן להבחין בתשתית העצמה של מרבד הדשא. אלמנט זה מטבע הדברים, פוגע במראה הטבעי אחריו אנו מחפשים.

לצד הנראות הוויזואלית השונה של הדשא הסינטטי, הרי שהדבר גם יבוא לידי ביטוי בתחושה הלכה למעשה. כאשר תצעדו או תשכבו על דשא סינטטי בעל צפיפות תפרים גבוהה, צפיפות הסיבים הרבה תקנה לכם תחושת רכות נעימה הרבה יותר מאשר דשא בעל צפיפות נמוכה.

האם צפיפות הסיבים משפיעה גם על תחזוקת הדשא?

דשא סינטטי נוטה במרוצת הזמן 'לשכב' לצידו לאור המשקל המופעל עליו, דריכת הרגליים, חפצים שונים ועוד.

לאור שאלות מצד לקוחות, חשוב לנו לציין כי על אף צפיפות סיבים ותפרים גבוהה, הרי שאין הדבר מונע תופעה זו.

לשם כך, מומלץ תמיד לטפח את הדשא הסינטטי עם עזרים משלימים המברישים את הדשא, מייצבים מחדש את סיביו כלפי מעלה ומנקים אותו מפסולת.

לשם כך, נשמח להפנותכם להתרשם מן הסוויפר, מוצר חדשני מצד פשוט ירוק איתו תוכלו לעבור על פני המדשאה הסינטטית, להזקיף מחדש את הסיבים, ובד בבד גם לגרוף חלק ניכר מן הפסולת אל תוך שק ייעודי (נדגיש כי הסוויפר מיועד להברשת הדשא והזקפתו, וכפיצ'ר נלווה הוא גם מסוגל לאסוף חלק מן הפסולת אך לא את כולה).

התייעצו איתנו

צפיפות התפריט בדשא הסינטטי היא פרט טכני אחד מיני רבים אשר צריכים להנחותכם בעת החיפוש אחר דשא סינטטי איכותי.

בדיוק לשם כך הצוות המקצועי שלנו כאן עבורכם, וישמח לסייע בכל שאלה. צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה, ונשוב אליכם במהרה.

לקטלוג דשאים סינטטיים של פשוט ירוק >>>

מהי צפיפות התפרים בדשא סינטטי מלאכותי

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן