אחד מיתרונותיו הבולטים של הדשא הסינטטי, טמון בכך שהוא דורש תחזוקה מועטה בלבד, זאת לעומת המדשאה הטבעית. 

די בכך שאיננו נדרשים לעבור על הדשא עם מכסחת או להצטייד במערכת השקיה, כדי שהחלופה הסינטטית מיד תצטייר כמועמדת המועדפת על בעלי בתים פרטיים רבים.

על אף שהדשאים הסינטטיים שלנו כאן בפשוט ירוק מביאים עמם נראות המדמה את עצמה באופן הקרוב והריאליסטי ביותר אל הדשא הטבעי והמוריק, אנו עדיין ממליצים על טיפוח מינימלי, טיפוח שגם יכול להפוך לתחביב גינון נהדר.

הכירו את הסוויפר פלוס

בחיפושכם אחר מסרק לדשא סינטטי, לנו יש את המכשיר האולטימטיבי שישמר את מראהו החדש, ויבטיח לכם חצר שתקצור מחמאות.

הסוויפר פלוס הוא מכונת הברשה לדשא סינטטי, דומה במראה למעין מכסחת דשא ידנית איתה אתם יכולים לעבור על החצר לאורכה ולרוחבה.

במרוצת הזמן, הדשא הסינטטי הנושא את משקלנו כמו גם את משקלם של חפצים שונים, משטח קמעה ויוצר שקעים. באמצעות פעולת ההברשה העוצמתית, הסוויפר מרים את סיבי הדשא מחדש ומייצר מראה זקור בדיוק כפי שהיה בעת שנקנה והותקן בחצר לראשונה.

פעולות נלוות

תוך כדי פעולת ההברשה, הסוויפר גם מרים את הלכלוך אל תוך סל איסוף. 

נדגיש כי פעולה זו אמנם מסייעת לניקויו של הדשא הסינטטי, אך מדובר בפעולה שהיא איננה מטרתו העיקרית. הסוויפר איננו שואב, ובאפשרותו להרים חלק מן הלכלוך ולאחסנם במיכל קיבולת ייעודי.

מהותו של הסוויפר פלוס היא להרים את הדשא באמצעות עוצמתו הרבה המגיעה ל-2000 וואט, זאת לעומת מברישים נפוצים מקבילים המבוססים על עוצמות של 1400 ועד 1600 וואט.

עוצמתו מברישה את הסיבים בקפידה, והוא מבצע את העבודה ביעילות ובזריזות.

לשמור על בריאות הדשא במקסימום נוחיות

התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן, והסוויפר מאפשר להחיות את הדשא ולהעלות את הסיבים כלפי מעלה.

הסוויפר מגיע עם כבל באורך 15 מטרים, ובכך הוא מאפשר למרבית בעלי ובעלות החצרות לבצע את העבודה בפעם אחת, באופן המדמה את חוויית הטיפוח, הטיפול והכיסוח של הדשא הטבעי.

המכשיר קל ופשוט לתפעול, מאריך את חיי הדשא, וסולל את הדרך אל עבר חצר מטופחת שכיף לשבת בה בסוף כל יום עם כוס הקפה, לארח את המשפחה והחברים, ופשוט להישאב אל תוך האווירה הקסומה של חצר מוריקה.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר מסרק לדשא סינטטי, אנו בפשוט ירוק דשאים סינטטיים נשמח לספר לכם פרטים נוספים אודות הסוויפר פלוס, לשמוע ולהבין את צורכיכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי. כמו-כן אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון דגמי הדשאים הסינטטיים שבאתרנו.

מוצריה של פשוט ירוק נמכרים ומשווקים ברחבי הארץ. ברכישת מוצר מטעם פשוט ירוק, לקוחותינו נהנים ממוצרים איכותיים, אחריות מלאה ושירות המבוסס על יחס אישי וסיוע מקיף ומלא לכל לקוח ולקוחה.

בכל שאלה, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פנייה באתר, ונציג שירות מקצועי ישמח לסייע ולהכווין.

מסרק לדשא סינטטי

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן