פשוט ירוק מפתחת מייצרת ומייבאת את הגירסה החדשה בעולם לקורות דק סינטטי / פולימרי במגוון צבעים ולאחרונה החלה בשיווקו של דק פולימרי המיוצר מפולימר פי.וי.סי מוקצף בעל עמידות גבוהה החסין לכתמי שמן ובעל חסינות אש גבוהה. שיפור קורות הדק הפולימרי מגדירים מחדש את היתרונות בדק הסינטטי ומאפשרים לנו להנות מיתרונותיו ולשכוח את חסרונות דק העץ המסורתי.

גאווה ישראלית: את הדק הפולימרי ניתן להתקין באמצעות ברגים כמו בדק העץ המסורתי או ע"י מחבר סמוי CLIPAX אשר פותח ע"י פשוט ירוק ומהווה גאווה ישראלית למוצר חדש אשר מעוררת התעניינות רבה וביקוש בקרב יצרני דק אחרים בעולם. בשנים האחרונות, טרנד חדש הוביל לקוחות רבים להוסיף נגיעה של עץ בבית, בגינה, ליד הבריכה, גדר הגינה ואפילו אל תוך הבית כמו בחדרי האמבטיה. לשימוש בעץ יש חסרונות רבים אשר חייבו יצירת אלטרנטיבה חדשה, איכותית ועמידה יותר דק פולימרי – אקולוג

דק סינטטי – שמירה על איכות הסביבה

אקולוג מאמינה בסביבה ירוקה, ולכן היא עוסקת בשיווק ובהתקנה של מוצרים ירוקים המשולבים ביתרונות ברורים על מוצרים המיוצרים ממשאבי טבע לרבות דק סינטטי, דשא סינטטי ומוצרים נלווים אחרים.

יתרונות בדק סינטטי אקולוג

  • תחזוקה מינימלית – בשונה מעץ רגיל, הזקוק לצביעה ושימור מעת לעת, דק סינטטי שומר על המראה המושלם שלו וכמעט שאינו דורש תחזוקה למעט ניקיון רגיל כאילו מדובר ברצפת הבית, במקרה של נזק מכני קיצוני ניתן להחליף את הקורה הפגועה בקורה חדשה.
  • עמידות ואיכות חסרת תקדים –הטכנולוגיה הרבה שהושקעה בדקים הפולימרי הביאה אותם לדרגת שלמות במידת החוזק והעמידות שלהם. עקב כך, הם אינם מושפעים מנזקי מזג אוויר, מפגיעת חרקים, נזקים יומיומיים כגון שמני מזון, לכלוך החוץ ועוד, יחד עם זאת הוא עמיד בפני אש.
  • מראה אחיד ומגוון צבעים – דק סינטטי מיוצר במפעל ואינו נלקח מהטבע. לכן, דקים סינטטיים הנם בעלי מראה אחיד וישר. דק סינטטי נראה ממש כמו עץ רגיל ומגיע במספר גוונים שהנם זהים במראם לעץ הטבעי. בשונה מעץ רגיל, דק סינטטי מכיל תוספי הגנה מפני קרינת UV אשר מונעים את דהייתם.
  • עיצוב מרהיב ומגוון – סדרת קורות הדק של אקולוג מציעה מגוון של 6 גוונים לבחירה ואפשריות התאמה לעיצוב הבית.
  • אין גבול לחלומות – ניתן להתקין דקים סינטטיים בכל מקום, באזורים פרטיים או ציבוריים, בבית או בגינה, כמשקופים או כחיפוי לקיר, פרגולות, שולחנות, גדרות וכמובן, ניתן להתקין דקים סינטטיים לצורכי ריצוף.

התקנה פשוטה של דק סינטטי אקולוג ללא ברגים

דקים סינטטיים מותקנים בקלות ואינם מחייבים עבודה של בעל מקצוע. ניתן להתקין דקים סינטטיים באמצעות ברגים רגילים או על ידי פרזול סמוי אשר אינו נראה כלפי חוץ.

בטיחות

דקים סינטטיים מונעים החלקה ולכן ניתן להתקין אותם ללא חשש בקרבת מקור מים. בנוסף, גם התקנת דק סינטטי בעזרת ברגים סמויים המונעים סכנת פציעה.

אחריות מדורגת 25 שנה

דק סינטטי נחשב לאחד המוצרים העמידים ביותר. לכן הוא לא זקוק לתחזוקה מיוחדת וטיפולים שוטפים במשך 25 שנה לכן גם ניתן להזמין דק סינטטי למרפסת.

דק סינטטי אקולוג

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן