המרפסת מהווה מרחב פתוח להתרווחות ורוגע עבור דיירי הבית. מרפסת הבנויה מדק מעצימה את חווית החיבור לטבע ואת תחושת הרגיעה שהמרפסת מאפשרת. ברם, מרפסת העשויה דק עץ דורשת עבודת תחזוקה לא מעטה. חברת פשוט ירוק משווקת דק סינטטי למרפסת, המאפשר לכם ליהנות מיתרונות מראה העץ, ללא חסרונותיו.

דק סינטטי למרפסת – גמישות ואפשרויות

השימוש בדק סינטטי למרפסת מאפשר גמישות ומגוון אפשרויות עיצוב ויישום. כך תוכלו לבנות ולעצב את מרפסת החלומות הפרטית שלכם. הדק הסינטטי חזק ועמיד, ויחד עם זאת קל ופשוט להתקנה. כך נוצר כר פורה לאינספור אפשרויות עיצוב מלהיבות.

  • פטור מתחזוקה – להבדיל מהעץ, הדורש תחזוקה מכיוון שהוא מושפע מנזקי קרינה ומזג אוויר, הדק הסינטטי עמיד ולכן משחרר אתכם מן הצורך לחדש, לשייף, למרק ולצבוע את המרפסת מחדש בכל מספר שנים. בהתקנת דק סינטטי למרפסת, אינכם צריכים לדאוג לתחזוקתו, או לשאול עצמכם מתי וכיצד עליכם לבצע חידוש ולמי עליכם לפנות. הדק יחזיק מעמד שנים רבות ומראהו לא יינזק, השמש לא תפגום אותו ומזג האוויר לא יכהה את צבעו.
  • עמידות – הדק הסינטטי המשווק על ידי פשוט ירוק מכיל רכיבים מסנני קרינה. לכן הוא עמיד בפני קרינת השמש, ובנוסף, הוא בעל עמידות גבוהה בפני אש. יתירה מכך, הדק הסינטטי אינו סופג כתמי שמן ולכן אידיאלי לשימוש בכל פינה בחצר או בבית. הדק הסינטטי עמיד לתקופה של לפחות עשרים וחמש שנה. הוא יעניק לכם שקט נפשי ושנים ארוכות של בילוי מהנה במרפסת הבית.

מראה טבעי

הדק הסינטטי מעוצב כך שיראה כעץ טבעי והוא מעניק למרפסת את המראה החמים והאהוב של העץ הטבעי. כך אתם יכולים ליהנות משני העולמות, גם ממרפסת המשרה אווירה טבעית, ביתית וחמימה כמרפסת עץ וגם מיתרונותיו של הדק הסינטטי. הקורות מגיעות במגוון של שישה צבעים, מביניהם תבחרו את הגוון המועדף עליכם. מראה הקורות אחיד וברגע שבחרתם, אתם יודעים בדיוק מה תקבלו ברגע שתשלבו עם מבחר אפשרויות שלנו לדשא סינטטי, לדוגמא: דשא סינטטי נפוליאון. תקבלו את המראה הטבעי המושלם.

  • ידידותי למשתמש – בנוסף להיותו ידידותי לסביבה, הדק הסינטטי של פשוט ירוק מונע החלקה ולכן בטיחותי לשימוש גם במרפסת החשופה לגשם. כמו כן, בהתקנת דק סינטטי ניתן להשתמש בברגים סמויים, ובכך להפוך את הדק לבטיחותי וידידותי לכפות רגליים יחפות של קטנטנים וכן של מבוגרים.
  • פשוט ואלגנטי – הדק הסינטטי מהווה פתרון מצוין למרפסת, התקנתו פשוטה, תחזוקתו מינימאלית, עמידותו מרבית והמראה משובב את הנפש. הוא משווה למרפסת מראה טבעי ותחושת נינוחות גם בלב כרך סואן. מגוון הצבעים יאפשר לכם להתאים למרפסת את הצבע המדויק, ויתרונותיו הרבים של הדק הסינטטי יאפשרו לכם להשתמש במרפסת כמקום בילוי לגדולים וקטנים. מכיוון שהדק הסינטטי מונע החלקה, תוכלו לתת לפעוטות לשכשך בבריכה ביתית במרפסת בימי הקיץ החמים. בנוסף לכך, מכיוון שהדק הסינטטי אינו סופג כתמי שמן, תוכלו לצאת למרפסת לטגן, מבלי לחשוש שתכתימו אותה.
דק סינטטי מחיר

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן