ימות האביב כבר כאן ואיתם הפסח ועונת השיפוצים. בתחום עיצוב החצר הולכת ועולה קרנו של הדשא הסינטטי. דשא סינטטי אינו צורך מים, דישון, כיסוח ועישוב. ברגע שהתקנת אותו הוא עומד לאורך שנים, ירוק בעיניים, נעים למגע ועושה טוב על הנשמה.

דשא סינטטי במרכז לכל מטרה

חברת פשוט ירוק משווקת ומתקינה מזה שתיים עשרה שנה מוצרי דשא סינטטי איכותיים, המתאימים לכל שימוש, החל משולי בריכה פרטית וכלה במגרשי ספורט. החברה משווקת דשא סינטטי במרכז וכן בשאר חלקי הארץ. דגמי הדשא המשווקים על ידי פשוט ירוק הם מהטובים בתחום ומיוצרים בטכנולוגיות חדישות. הדגמים בעלי צפיפות סיבים גבוהה ואורך סיבים משתנה על פי הדגם והשימוש. בעיקרון, ככל שהסיבים גבוהים וצפופים יותר, איכות הדשא גבוהה יותר. בנוסף, רוב דגמי הדשא הסינטטי המשווקים על ידי החברה אינם דורשים מילוי חול או גומי. זה מהווה יתרון, מכיוון  שמילוי הגומי גורם להתחממות יתירה של משטח הדשא.

אקולוגיה

הדשא הסינטטי אמנם אינו טבעי, אך שימוש בדשא סינטטי חוסך מים, שהם משאב נדיר וחיוני כיום. בנוסף לכך, הדשא מיוצר בטכנולוגיות חדישות וידידותיות לסביבה, והוא נקי ממתכות כבדות, כך שהוא ידידותי למשתמש. השימוש במוצרי דשא סינטטי במרכז מאפשר לחברות ליצור לעובדיהן מרחב ירוק משיב נפש על גג הבניין, ולעיריות להשתמש בדשא סינטטי בשולי כבישים ובאיי תנועה, במגרשי ספורט, גני משחקים וגני ילדים. כאשר מדובר בשטיח דשא שנועד למשחק, יש לתת את הדעת על פתרונות הצללה מתאימים, מכיוון שלדשא הסינטטי נטייה להתחמם בעת חשיפה לשמש.

ירוק בעיניים בעזרת משטחי דשא

משטחי דשא מלאכותי ירוקים מרחיבים את הנפש, מרגיעים, ויוצרים תחושה של שהייה בטבע. לכן האפשרות של שימוש במוצרי דשא סינטטי במרכז מהווה פתרון טוב למפעלים, מוסדות ובעלי בתים, המבקשים להשתחרר לרגע מאווירת הכרך. פינת דשא מוצלת בחצר, בה אתה יכול להירגע בסופו של יום ולחדש מצברים או פינה מוצלת וירוקה לעובדים על גג הבניין, אלו רק מקצת האפשרויות של שימוש בדשא סינטטי.

מינימום תחזוקה

אחד היתרונות הגדולים של דשא סינטטי על דשא טבעי, הוא היעדר הצורך בתחזוקה שוטפת. הדשא הטבעי זקוק להשקיה, כיסוח, עישוב, דישון, טיפול במזיקים ועוד. כל הפעולות הללו נחסכות ממך בהתקנת דשא סינטטי, וכך גם האפשרות של הימצאות חומרים מזיקים בחצר לאחר דישון או הדברה. לאחר שהותקן, הדשא הסינטטי ישמור על מראה נאה ומגע עדין לאורך שנים, וכל שעליך לעשות הוא להתרווח ולהתענג. אין צורך להיעזר בשירותי גינון, אין צורך לדאוג לחשבון המים התפוח או להימשכות מזיקים וחרקים בלתי רצויים אל משטח הדשא שבחצרך. לאור כל אלו, לא קשה להבין מדוע השימוש בדשא סינטטי הולך ומתרחב, הן במגזר הפרטי, והן במוסדות ועיריות. אנו מזמינים אותך להצטרף השנה לקהל הלקוחות המרוצים שנהנים מפיסת דשא ירוקה  ונעימה בחצרם.

דשא סינטטי במרכז

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן