ימי החורף הולכים ומתרחקים מאתנו ומגיע זמנם של הימים החמים, אשר בסופם נעים לשבת בחצר באוויר הערב הצונן, ליהנות מהבריזה של השקיעה ולהירגע מעוד יום ארוך. את מקומו של הדשא המוסיף חן ואווירה לחצר, הולך ותופס הדשא הסינטטי. בבחירה והתקנה נכונה, הדשא הסינטטי מהווה תחליף ראוי לדשא הטבעי. הדשא הסינטטי מגיע כשטיח, אותו יש לפרוש במקום המיועד. גובה הסיבים וצפיפותם משתנים על פי בחירת הלקוח ולכל שטיח דשא יש את השימוש המתאים לו.

שטיח דשא השימושים השונים

כאמור, לכל סוג דשא סינטטי שימוש שונה. הדשא בעל הצפיפות הגבוהה והסיבים הארוכים, באורך של למעלה מארבעים מילימטר, שהוא האיכותי והיקר יותר בדרך כלל, טוב לכל שימוש, לבית פרטי או למקומות ציבוריים והוא מעניק תחושה של רכות כמעט כמו דשא טבעי. ברם, עלותו גבוהה ולכן כאשר מדובר במשטחים גדולים, יעדיפו בדרך כלל מבחינה תקציבית לבחור סוג זול יותר. דשא קצר מאוד, בעל מראה של דשא קצוץ, שסיביו באורך של פחות מעשרים מילימטר, יתאים למקומות בהם הדשא מהווה אלמנט אסתטי ויזואלי, כמו איי תנועה, שולי כבישים מהירים, תצוגות ושולי בריכות שחייה. דשא שאורך סיביו נע בין עשרים לארבעים מילימטר יספק מענה למשטחי דשא נרחבים אשר משמשים כר לפעילות פנאי וספורט, לבתים פרטיים, למוסדות ציבוריים ולגני ילדים. טיב הדשא הסינטטי נקבע על פי אורך הסיבים וצפיפותם. ככל שהסיב ארוך יותך וככל שהצפיפות גבוהה יותר, הדשא איכותי יותר.

שטיח דשא ידידותי לסביבה ולאדם

דגמי הדשא סינטטי במרכז אותם משווקת חברת פשוט ירוק הם ידידותיים לסביבה וכן לאדם. כל שטיח דשא שהחברה משווקת ומתקינה יוצר בטכנולוגיה מתקדמת וידידותית לסביבה, וכל הדגמים בעלי הגנה מקרינת UV ואינם מכילים מתכות רעילות. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהדשא לא יגרום נזק לילדים המשתעשעים עליו.

הדגמים

חברת פשוט ירוק משווקת ומתקינה דשא סינטטי מכמה דגמים. כל דגם מגיע בצורת שטיח דשא, הנפרש על פני משטח מפולס מרובד חצץ ליצירת ניקוז מתאים. הדגמים הם מהמובילים והמומלצים בתחום.

  • נפוליאון – דשא ללא מילוי גומי (מילוי הגומי גורם לעלייה בטמפרטורת שטיח הדשא בעת חשיפה לשמש), בעל סיבים ארוכים, צפיפות גבוהה וארבעה גוונים להענקת מראה טבעי במיוחד.
  • קיסר טופ – דשא בצפיפות גבוהה וסיבים אחידים, אינו דורש מילוי, מומלץ לבתים פרטיים, עדין ונעים למגע, ובעל שלושה גוונים שונים של ירוק להענקת מראה טבעי.
  • הורדוס – אורך סיב 35 מילימטר, אינו מצריך מילוי, ארבעה גוונים, מתאים לשטחים גדולים.
  • נסיכה – בעל מראה של דשא שזה עתה כוסח, גובה סיבים 27 מילימטר, מתאים למגוון שימושים.
  • ג'וניור – דשא קצר במיוחד, אורך סיב 12 מילימטר, בעל מראה של דשא קצוץ, מתאים לתצוגות, שולי בריכות ומקומות בהם הדשא ממלא תפקיד ויזואלי בעיקר, לעיצוב ולנוי.

רוצים לאבזר את הגינה שלכם עם שטיח דשא יפיפה שישדרג את המראה שלה? בחנויות השונות תוכלו לרכוש מגוון שטיחים מעוצבים שעשויים מדשא סינטטי אשר יוכל לשדרג באופן דרמטי את מראה הגינה שלכם, ניתן גם לבצע התקנת דשא סינטטי דרכנו.
במידה ואתם רוצים לחסוך את הטרחה שכרוכה בטיפול בדשא אמיתי, אין ספק שרכישה של שטיח מדשא זה הדבר המומלץ בשבילכם.

התחום של החומרים הסינטטיים מתפתח באופן ניכר למדי בשנים האחרונות וניתן לומר שאם תבחרו ללכת על האופציה של חומר סינטטי כמו דשא, עומדות בפניכם שלל אפשרויות מעניינות שתוכלו לקחת בחשבון, כמו עיצובים מיוחדים ומחירים אטרקטיביים למדי. כך שאם אתם רוצים ללכת על רעיון ססגוני ומקורי לעצב את הגינה שלכם, אל תנעלו על האופציה של דשא אמיתי בהכרח, שכן כאמור, תוכלו לעטר את הגינה שלכם על הצד הטוב ביותר גם עם דשא שלא נחשב לאמיתי. בכל אופן, בכדי למצוא שטיחים מדשא ברמה המתאימה לכם וכאלה שימצאו חן בעיניכם באופן אופטימלי, מומלץ יהיה שתתייעצו עם איש מקצוע כמו מעצב.

בעזרתנו תוכלו למצוא עיצוב של שטיחים שיקלעו בול לטעמכם, ולצד זאת גם יוכלו להתאים לעיצוב שאתם מנסים להקנות לגינה שלכם בסופו של דבר. התאמה של אלמנטים עיצוביים אחד לשני באופן נכון ומוצלח אחד לשני זו לעתים משימה לא פשוטה בכלל, ועל כן מומלץ יהיה שתתייעצו עמנו לפני תחילת הפרויקט

שטיח דשא

מתעניינים במוצר הזה או במוצרים אחרים?
השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו חוזר אליכם בהקדם האפשרי

דברו איתנו בווצאפ!
דילוג לתוכן